Jasov - Medzev
odchod z Jasova - príchod do Medzeva |
celá trasa autobusu - aktuálne nájdete na http://cp.atlas.sk/vlakbus/spojenie/ |
kedy ide |
5:05 - 5:15 | Poproč - Jasov - Medzev - Štós | PO-PI |
5:51 - 5:59 | Moldava - Jasov - Medzev | PO-PI |
6:15 - 6:27 | Malá Ida - Šemša - Jasov - Medzev - Štós | PO-PI |
6:40 - 6:50 | Moldava - Jasov - Medzev | PO-PI |
7:00 - 7:10 | Moldava - Jasov - Medzev | PO-PI |
7:14 - 7:22 | Šaca - Čečejovce - Moldava - Jasov - Medzev | SO |
7:15 - 7:36 | Košice AS - Pereš - Šaca - Šemša - Jasov - Medzev | PO-PI |
7:15 - 7:26 | Šaca - Šemša - Jasov - Medzev | NE |
7:40 - 7:53 | Košice AS - Šemša - Jasov - Medzev - Štós - Smolník - Nálepkovo - Spišská Nová Ves | PO-PI |
7:55 - 8:08 | Košice AS - Šemša - Jasov - Medzev - Štós - Smolník - Nálepkovo - Spišská Nová Ves | SO |
7:55 - 8:10 | Košice AS - Šemša - Jasov - Medzev | NE |
9:33 - 9:45 | Poproč - Jasov - Medzev | PO-PI |
9:47 - 10:02 | Košice AS - Šemša - Jasov - Medzev - Štós - Smolník | PO-PI + SO + NE |
10:48 - 11:00 | Poproč - Jasov - Medzev | SO |
11:16 - 11:30 | Moldava - Jasov - Medzev | PO-PI |
11:20 - 11:33 | Košice AS - Šemša - Jasov - Medzev - Štós - Smolník - Nálepkovo - Spišská Nová Ves | PO-PI + SO + NE |
12:32 - 12:47 | Košice AS - Šemša - Jasov - Medzev - Štós | PO-PI |
13:07 - 13:22 | Košice AS - Šemša - Jasov - Medzev - Štós | SO |
13:37 - 13:52 | Košice AS - Šemša - Jasov - Medzev - Štós - Smolník | PO-PI |
14:03 - 14:15 | Moldava - Jasov - Medzev | PO-PI |
15:18 - 15:35 | Košice AS - Šemša - Jasov - Medzev | PO-PI + SO + NE |
15:20 - 15:45 | Šaca - Šemša - Jasov - Baňa Lucia - Medzev | PO-PI |
15:20 - 15:36 | Šaca - Šemša - Jasov - Medzev | SO+NE |
15:21 - 15:36 | Moldava - Jasov - Medzev | PO-PI |
16:18 - 16:30 | Poproč - Jasov - Medzev | PO-PI |
16:35 - 16:50 | Košice AS - Šemša - Jasov - Medzev | PO-PI |
16:35 - 16:50 | Poproč - Jasov - Medzev | NE |
17:45 - 18:07 | Košice AS - Šemša - Jasov - Baňa Lucia - Medzev | PO-PI |
17:48 - 18:00 | Poproč - Jasov - Medzev | SO |
18:45 - 18:58 | Košice AS - Šemša - Jasov - Medzev - Štós - Smolník - Nálepkovo - Spišská Nová Ves | PO-PI + NE |
19:15 - 19:28 | Košice AS - Šemša - Jasov - Medzev - Štós - Smolník - Nálepkovo - Spišská Nová Ves | SO |
19:35 - 19:46 | Šaca - Čečejovce - Moldava - Debraď - Jasov - Medzev | PO-PI |
21:07 - 21:20 | Košice AS - Šemša - Jasov - Medzev | PO-PI |
21:17 - 21:25 | Poproč - Jasov - Medzev | SO + NE |
23:15 - 23:28 | Šaca - Čečejovce - Moldava - Jasov - Medzev | PO-PI + SO + NE |